570 240 940
ul. Mikołaja Kopernika 30, 00-336 Warszawa, Polska
biuro@konsultacje-psychologiczne.pl
<--!
  • Gabinet Dobrych Rozwiązań

    Inspirujemy dobre myślenie...

  • Gabinet Dobrych Rozwiązań

    Dla nas liczysz się Ty!

-->

Maja Ciechanowska


Responsive image

 

Jestem psychologiem i psychotraumatologiem, prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży oraz terapię grupową. Pracowałam na oddziale psychiatrycznym w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Otwocku. W swojej pracy wykorzystuję nowoczesne metody o potwierdzonej naukowo skuteczności, skracające znacznie czas potrzebny na przepracowanie problemów i trudności Klientów. 

Jestem praktykiem 2-go poziomu terapii Systemu Wewnętrznej Rodziny (IFS Therapy), nowatorskiej metody oferującej zrozumienie wewnętrznej dynamiki osobowości i emocji.

Ukończyłam szkolenie z terapii EMDR w EMDR Institute, Inc. w USA, instytucie założonym przez Francine Shapiro, twórcę metody EMDR. Wszyscy nauczyciele i asystenci w Instytucie są wyszkoleni osobiście przez założycielkę.

Jestem również praktykiem terapii Brainspotting w trakcie procesu certyfikacji – ukończyłam Fazę 1, 2, 3 i 4 szkoleń podstawowych (fazy 3 i 4 prowadzone przez Davida Granda, twórcę metody Brainspotting), oraz dodatkowo szkolenia Brainspotting w pracy z dziećmi i młodzieżą, Od zamarcia do rozmrożenia: odblokowywanie traumy w ciele z pomocą Brainspotting oraz Brainspotting w pracy ze służbami mundurowymi i ich rodzinami. Wiedza zdobyta na powyższych szkoleniach dała mi szerokie spektrum możliwości i dostępnych wariantów pracy tą metodą.

Ukończyłam roczne szkolenie DBT comprehensive – terapia dialektyczno-behawioralna, stworzona do pracy z osobami z zaburzeniami osobowości Borderline, jest dla mnie uzupełnieniem moich studiów z psychotraumatologii.

Obecnie jestem w trakcie Czteroletniego Całościowego Kursu Psychoterapii Integracyjnej, akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, organizowanego przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii.

Nieustannie powiększam swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w kursach i szkoleniach m.in. u Arielle Schwartz, Janiny Fisher, Gabora Mate i innych, dokształcając się w najnowszych nurtach w psychoterapii i psychotraumatologii, również na konferencjach naukowych w kraju i zagranicą.

Maja Ciechanowska - ZnanyLekarz.pl

Wróć